| От | 1989 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4435 мм |
| Широчина | 1689 мм |
| Височина | 1679 мм |
| Междуосие | 2625 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Пътен Просвет | 269 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1200 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2958 см3 |
| Мощност | 150 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 244 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо торзионно, двоен носач |
| Задно Окачване | Пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 15.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Максимално Допустима Маса | 2350 кг. |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.