| От | 1987 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4450 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2625 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1425 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2100 л |
| Минимален Обем На Багажника | 1200 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2366 см3 |
| Мощност | 114 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 192 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92.0 мм |
| Ход На Буталото | 89.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Пълно с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Неразглобяема греда на моста |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18.4 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 18 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Маса (без товар) | 1600 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | 225/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.