| От | 2019 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5036 мм |
| Широчина | 1999 мм |
| Височина | 1684 мм |
| Междуосие | 2965 мм |
| Предна Следа | 1705 мм |
| Задна Следа | 1710 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 357 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.8 сек |
| Капацитет на батерията | 100 kWh |
| Маса (без товар) | 2562 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3120 кг. |
| Размер На Гуми | 265/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.