| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5036 мм |
| Широчина | 1999 мм |
| Височина | 1684 мм |
| Междуосие | 2965 мм |
| Пътен Просвет | 223 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 2492 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 262 км/ч |
| Капацитет на батерията | 130 kWh |
| Маса (без товар) | 2445 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.