| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5055 мм |
| Широчина | 2007 мм |
| Височина | 1676 мм |
| Междуосие | 2972 мм |
| Предна Следа | 1702 мм |
| Задна Следа | 1727 мм |
| Пътен Просвет | 178 мм |
| Мощност | 423 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 660 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 249 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Капацитет на батерията | 100 kWh |
| Маса (без товар) | 2460 кг. |
| Размер На Гуми | 265/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.