| От | 2015 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5+2 |
| Дължина | 4970 мм |
| Широчина | 1964 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2960 мм |
| Предна Следа | 1662 мм |
| Задна Следа | 1700 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 7447 |
| Мощност | 691 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.4 сек |
| Капацитет на батерията | 85 kWh |
| Маса (без товар) | 2100 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.