| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5+2 |
| Дължина | 4978 мм |
| Широчина | 1963 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2959 мм |
| Предна Следа | 1661 мм |
| Задна Следа | 1699 мм |
| Пътен Просвет | 144 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 745 |
| Мощност | 423 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 660 н.м. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.3 сек |
| Капацитет на батерията | 100 kWh |
| Маса (без товар) | 2250 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.