| От | 2017 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4694 мм |
| Височина | 1443 мм |
| Междуосие | 2875 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1580 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 425 |
| Мощност | 261 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.3 сек |
| Капацитет на батерията | 75 kWh |
| Маса (без товар) | 1730 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.