| От | 2020 |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4694 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1443 мм |
| Междуосие | 2875 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1580 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 649 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 233 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Капацитет на батерията | 82 kWh |
| Маса (без товар) | 1928 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2301 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.