| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4694 мм |
| Широчина | 1849 мм |
| Височина | 1443 мм |
| Междуосие | 2875 мм |
| Мощност | 163 к.с. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Максимална Скорост | 209 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.9 сек |
| Капацитет на батерията | 55 kWh |
| Маса (без товар) | 1685 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.