| От | 2006 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5009 мм |
| Широчина | 1834 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 2855 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 396 |
| Работен Обем | 3564 см3 |
| Мощност | 252 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 329 н.м./2300 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 190 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1859 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.