| От | 2001 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 4/5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4760 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1740 мм |
| Междуосие | 2800 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1500 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 900 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2736 см3 |
| Мощност | 185 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 88 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Spring-loaded rack |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Максимална Скорост | 183 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1735 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2300 кг. |
| Размер На Гуми | 235/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.