| От | 2000 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3500 мм |
| Широчина | 1600 мм |
| Височина | 1660 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1385 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 218 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1298 см3 |
| Мощност | 76 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 115 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74 мм |
| Ход На Буталото | 75.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 945 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1355 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.