| От | 2000 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3500 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1705 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1385 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 595 л |
| Минимален Обем На Багажника | 250 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 993 см3 |
| Мощност | 101 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 118 н.м./4000 обор |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 68 мм |
| Ход На Буталото | 68.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 145 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 8 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 л |
| Маса (без товар) | 900 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1325 кг |
| Размер На Гуми | 165/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.