| От | 1997 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3410 мм |
| Широчина | 1575 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Междуосие | 2335 мм |
| Предна Следа | 1360 мм |
| Задна Следа | 1355 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 997 см3 |
| Мощност | 101 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 188 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 68 мм |
| Ход На Буталото | 68.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 10 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 л |
| Маса (без товар) | 850 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1300 кг |
| Размер На Гуми | 155/65 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.