| От | 1995 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4125 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1700 мм |
| Междуосие | 2480 мм |
| Предна Следа | 1455 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 575 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1905 см3 |
| Мощност | 68 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 120 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 23 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1300 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1875 кг |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.