| От | 1998 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4030 мм |
| Широчина | 1630 мм |
| Височина | 1695 мм |
| Междуосие | 2480 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1400 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1300 л |
| Минимален Обем На Багажника | 450 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1905 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 135 н.м./2250 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 9.4 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.9 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1405 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1945 кг |
| Размер На Гуми | 195/80 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.