| От | 1996 |
| До | 1999 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3620 мм |
| Широчина | 1630 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Междуосие | 2200 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1400 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 202 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 132 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 166 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.2 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1115 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1500 кг |
| Размер На Гуми | 215/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.