| От | 2016 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4300 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1575 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1505 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1269 л |
| Минимален Обем На Багажника | 430 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1373 см3 |
| Мощност | 140 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./1500-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.5 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.3 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 47 л |
| Маса (без товар) | 1150 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1730 кг |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 94V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.