| От | 2006 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4100 мм |
| Широчина | 1730 мм |
| Височина | 1565 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1045 л |
| Минимален Обем На Багажника | 270 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1910 см3 |
| Мощност | 120 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Дa |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 93 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1205 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1650 кг |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.