| От | 2010 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4140 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1620 мм |
| Междуосие | 2500 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1910 см3 |
| Мощност | 120 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1325 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1790 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.