| От | 2011 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3850 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1510 мм |
| Междуосие | 2430 мм |
| Модел | D13A |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1248 см3 |
| Мощност | 75 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Да (Интеркулър) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69.6 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | McPherson |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.1 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.6 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 42 л |
| Маса (без товар) | 1125 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1560 кг |
| Размер На Гуми | 175/65 R15; 185/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.