| От | 1989 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3745 мм |
| Широчина | 1590 мм |
| Височина | 1350 мм |
| Междуосие | 2265 мм |
| Предна Следа | 1365 мм |
| Задна Следа | 1340 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 620 л |
| Минимален Обем На Багажника | 280 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1299 см3 |
| Мощност | 71 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 101 н.м/3500 обор. |
| Горивна Система | Моноинжекцион |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74 мм |
| Ход На Буталото | 75.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 6.3 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.8 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 760 кг |
| Размер На Гуми | 165/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.