| От | 2008 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3715 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1590 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 178 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1242 см3 |
| Мощност | 86 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 114 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Масло Количество | 3.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1105 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1485 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.