| От | 2000 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3395 мм |
| Широчина | 1475 мм |
| Височина | 1660 мм |
| Междуосие | 2250 мм |
| Предна Следа | 1220 мм |
| Задна Следа | 1210 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 620 л |
| Минимален Обем На Багажника | 85 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 658 см3 |
| Мощност | 64 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 106 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 68 мм |
| Ход На Буталото | 60.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 125 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 8 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 л |
| Маса (без товар) | 930 кг |
| Размер На Гуми | 175/80 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.