| От | 2005 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3645 мм |
| Широчина | 1600 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Междуосие | 2250 ММ |
| Предна Следа | 1355 ММ |
| Задна Следа | 1365 |
| Пътен Просвет | 185 ММ |
| Максимален Обем На Багажника | 816 литра |
| Минимален Обем На Багажника | 113 литра |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1328 см3 |
| Мощност | 85 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 110 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 69.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Неразглобяема греда на моста |
| Задно Окачване | Неразглобяема греда на моста |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 140 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.3 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.1 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 л |
| Маса (без товар) | 935 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1430 кг |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.