| От | 2020 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 3645 мм |
| Широчина | 1645 мм |
| Височина | 1720 мм |
| Междуосие | 2250 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1405 мм |
| Пътен Просвет | 210 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 863 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1462 см3 |
| Мощност | 102 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 130 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Максимална Скорост | 145 км/ч |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 1090 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1435 кг. |
| Размер На Гуми | 195/80 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.