| От | 2015 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3675 мм |
| Широчина | 1600 мм |
| Височина | 1705 мм |
| Междуосие | 2250 мм |
| Предна Следа | 1355 мм |
| Задна Следа | 1365 мм |
| Пътен Просвет | 190 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 113 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1328 см3 |
| Мощност | 85 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 110 н.м./4100 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 69.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 140 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.1 сек |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Максимално Допустима Маса | 1420 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.