| От | 2005 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3645 мм |
| Широчина | 1600 мм |
| Височина | 1670 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1328 см3 |
| Мощност | 85 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 110 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 69.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | One-piece beam bridge |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 |
| Маса (без товар) | 935 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1430 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.