| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Офроуд |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3810 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1690 мм |
| Междуосие | 2200 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 258 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 92 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 226 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 20.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно, с включване |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 1200 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.