| От | 1998 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Джип (Офроуд автомобил) |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3865 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1685 мм |
| Междуосие | 2200 мм |
| Предна Следа | 1460 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 828 л |
| Минимален Обем На Багажника | 210 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 87 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 216 н.м/2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 20.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 142 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.2 сек. |
| Обем На Резервоара | 56 л |
| Маса (без товар) | 1310 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1810 кг |
| Размер На Гуми | 195/80 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.