| От | 2018 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4395 мм |
| Широчина | 1735 мм |
| Височина | 1690 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 153 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1462 см3 |
| Мощност | 105 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 138 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC-VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74 мм |
| Ход На Буталото | 85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо торзионно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Маса (без товар) | 1180 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.