| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4265 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1685 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1490 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1248 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 69.6 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 45 |
| Максимално Допустима Маса | 1845 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.