| От | 1995 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4375 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2480 мм |
| Предна Следа | 1440 мм |
| Задна Следа | 1435 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 375 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1840 см3 |
| Мощност | 135 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 157 н.м./3500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 51 |
| Маса (без товар) | 1120 кг. |
| Размер На Гуми | 195/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.