| От | 1984 |
| До | 1988 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3-5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3585 мм |
| Широчина | 1530 мм |
| Височина | 1350 мм |
| Междуосие | 2245 мм |
| Работен Обем | 1324 см3 |
| Мощност | 73 к.с. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.