| От | 1983 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3585 мм |
| Широчина | 1530 мм |
| Височина | 1350 мм |
| Междуосие | 2245 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 993 см3 |
| Мощност | 50 к.с./5100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 77 н.м. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73.9 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.