| От | 1995 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4195 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2480 мм |
| Предна Следа | 1440 мм |
| Задна Следа | 1435 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 210 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1298 см3 |
| Мощност | 85 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 103 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 74 мм |
| Ход На Буталото | 75.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 3 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 51 |
| Маса (без товар) | 915 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1345 кг. |
| Размер На Гуми | 175/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.