| От | 2001 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3495 мм |
| Широчина | 1475 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1295 мм |
| Задна Следа | 1290 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 177 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1061 см3 |
| Мощност | 62 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 85 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 68.5 мм |
| Ход На Буталото | 72 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 145 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Маса (без товар) | 805 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1165 кг. |
| Размер На Гуми | 155/65 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.