| От | 2018 |
| До | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4465 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1615 мм |
| Междуосие | 2665 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1555 мм |
| Пътен Просвет | 221 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 385 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 156 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 196 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 194 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Маса (без товар) | 1443 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1940 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.