| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4485 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Междуосие | 2665 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1555 мм |
| Пътен Просвет | 220 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 385 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1600 см3 |
| Мощност | 114 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 150 н.м./3600 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78.8 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Lineartronic |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.9 сек |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Максимално Допустима Маса | 1940 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.