| От | 2016 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4450 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1570 мм |
| Междуосие | 2635 мм |
| Предна Следа | 1525 мм |
| Задна Следа | 1525 мм |
| Пътен Просвет | 220 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 147 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 15.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 198 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Максимално Допустима Маса | 1960 кг. |
| Размер На Гуми | 225/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.