| От | 2017 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1796 мм |
| Височина | 1476 мм |
| Междуосие | 2649 мм |
| Предна Следа | 1529 мм |
| Задна Следа | 1539 мм |
| Пътен Просвет | 124 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 340 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 268 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2000-5200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, AVCS |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Размер На Гуми | 235/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.