| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Предна Следа | 1530 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 309 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 422 н.м./4400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, AVCS |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.1 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Смесен Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1500 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1775 кг. |
| Размер На Гуми | 245/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.