| От | 2019 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4620 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1476 мм |
| Междуосие | 2649 мм |
| Предна Следа | 1544 мм |
| Задна Следа | 1554 мм |
| Пътен Просвет | 124 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 334 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2457 см3 |
| Мощност | 341 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 447 н.м./3600 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, DAVCS |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.6 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1581 кг. |
| Размер На Гуми | 265/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.