| От | 2014 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4595 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 2650 мм |
| Предна Следа | 1530 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2457 см3 |
| Мощност | 300 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 407 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да (Интеркулър) |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 79 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 255 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.2 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 14 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Размер На Гуми | 245/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.