| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3610 мм |
| Широчина | 1665 мм |
| Височина | 1540 мм |
| Междуосие | 2430 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1475 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 225 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 70 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 94 н.м./3600 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 71 мм |
| Ход На Буталото | 84 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 160 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 890 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1390 кг. |
| Размер На Гуми | 155/80 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.