| От | 2003 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3770 мм |
| Широчина | 1605 мм |
| Височина | 1565 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1410 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 526 л |
| Минимален Обем На Багажника | 236 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1328 см3 |
| Мощност | 99 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 133 н.м./4100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78 мм |
| Ход На Буталото | 78 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (A95) |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Дисковe |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.1 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.1 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.2 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 41 л |
| Маса (без товар) | 1010 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1480 кг |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.