| От | 1998 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4350 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2520 мм |
| Предна Следа | 1465 мм |
| Задна Следа | 1455 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 314 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1994 см3 |
| Мощност | 280 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 338 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 17 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1240 кг. |
| Размер На Гуми | 205/50 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.