| От | 2016 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4625 мм |
| Широчина | 1778 мм |
| Височина | 1455 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1539 мм |
| Задна Следа | 1544 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 152 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 197 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1267 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.