| От | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4475 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2670 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1545 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 385 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1600 см3 |
| Мощност | 114 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 150 н.м./3600 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Боксер |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78.8 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | Lineartronic |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.4 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Максимално Допустима Маса | 1920 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.